Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika

1. KASUTUSTINGIMUSED

1.1 Kõik annetused veebilehelt ackermann.ee tehakse mittetulundusühingule Art Detectives.

1.2 Ühekordse annetuse tegemiseks siinses annetuskeskkonnas valige esilehel “Toeta kunstiuuringuid”, märkige “Sinu toetus” lahtrisse annetuse summa ja valige “Toeta”. Edasi suunatakse teid Maksekeskus.ee vahendusel internetipanka.

1.3 MTÜ Art Detectives kasutab annetusi teaduspõhiste uuringute läbiviimiseks erinevate uurimismetoodikate abil ning saadud uurimistulemuste dokumenteerimiseks ja visualiseerimiseks.

1.4 Kõik veebilehel ackermann.ee tehtavad annetused on eurodes (EUR) ning teostatakse läbi sobiva pangalingi või kaardimakse.

1.5 Pangalingi või kaardimakse teostamise koostööpartneriks ja maksete vastuvõitjaks on Maksekeskus AS.

1.6 Pangalingi abil annetamise võimaluse tehniline lahendus on e-poe formaadis, ent tulenevalt annetamise kui tegevuse iseloomust ei kohaldu tavapärased e-poe tingimused, sh puuduvad tarneviisid, tagastustingimused, taganemisõigus jms. Annetuse tegemisest taganemise võimalus pärast ülekande sooritamist puudub. Annetustele maksustamisest: https://www.emta.ee/et/registreerimine-ettevotlus/mittetulundusuhingule-sihtasutusele/juhendid/annetuste-maksustamine.

1.7 Kõik annetuse tagastamisega seotud küsimused lahendatakse annetaja ning MTÜ Art Detectives omavahelise kokkuleppena.

2. TURVALISUS

2.1 Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.

2.2 Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib samamoodi nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, Smart-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.

2.3 Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.

2.4 Kui sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta kohe ühendust oma kodupangaga.

3. KLIENDIANDMETE PRIVAATSUSPOLIITIKA 

3.1 Meie veebilehel viibides võidakse koguda Teie kohta andmeid, mille käigus kogutud teave lehe kasutamise ja külastatud lehtede kohta salvestatakse. Kogutav teave võib puudutada tehnilisi andmeid Teie seadme ja Interneti-ühenduse kohta (näiteks kasutatav operatsioonisüsteem, brauseri versioon, IP-aadress, küpsised ja kordumatud ID-d).

3.2 Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Art Detectives MTÜ, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

3.3 Annetajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele, välja arvatud makseteenuse osutamiseks.

3.4 Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.

3.5 Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab meie koduleht küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks.

3.6 Veebileht kasutab ka kolmandate osapoolte küpsiseid, näiteks Google Analytics küpsised anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks ning WordPressi küpsised veebilehe kasutusmugavuse tõstmiseks.  

4. ANDMETE TÖÖTLEMISE PÕHIMÕTTED

4.1 Isikuandmete töötlemine toimub viisil, mis tagab isikuandmete asjakohase turvalisuse, sealhulgas kaitseb loata või ebaseadusliku töötlemise eest ning juhusliku kaotamise, hävitamise või kahjustumise eest, kasutades mõistlikke tehnilisi või korralduslikke meetmeid.

4.2 Isikuandmete töötlemise eesmärgiks on ettevõtte poolt kogutavate isikuandmete analüüsimine ning läbi selle ettevõtte poolt pakutavate teenuste kasutamise lihtsustamine. Lisaks aitab andmete kogumine pakkuda kasutajale personaalsemat ning kohandatud veebilehe sisu.